sanika | e-blogi.pl
Blog sanika
Muzyka – którą warto posłuchać. 2016-09-05Tak mnie jakoś dzisiaj naszło i wrzucę dzisiaj ten utwór. Może się komuś spodoba.


Mnie to jakoś dzisiaj natchnęło, to zastanowienia się nad sobą.


Natrętna ogłoszenia, reklama, ulotki. 2016-09-05Nie wiem, czy też macie odczucie, iż obecnie w Bydgoszczy na każdym kroku widać jakieś ogłoszenia, banery, pełno ulotek. Jakoś wydaje mi się, iż wcześniej nie było tego tyle, lub może było to mniej nachalne. Obecnie niestety pełni jest właśnie osób rozdających ulotki, w krzynce na listy leży ich czasami cała masa.

Nie wiem jak sobie z tym poradzić, bo wiele tych ofert, ogłoszeń do niczego mi nie są potrzebne, a jako osoba podchodząca ekologicznie do ochrony naszych lasów martwi mnie taki stan rzeczy. Ta ilość ulotek powoduje, iż całe lasy pewnie są wycinane, a do niczego dobrego to nie prowadzi.

Niestety naklejania czy wypisanie informacji nie wkładać ulotek nie działa i nadal są one wkładane. W końcu ogłoszeniodawca zapłacił za ich rozmieszczenie. Jaki wy macie sposób na radzenie sobie z tymi problemami?

No tutaj nie wspomnę nawet o jeżdżących samochodach, najczęściej w soboty z głośnikami informujące o jakiś wydarzeniach czy też reklamujące jakieś firmy. Istny szał ogłoszeniowy.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]